Usługi Dietetyk

Usługi Dietetyk

Usługi Dietetyk

 

Dietetyk Renata Staśko

Dietetyką zajmuje się od 20 lat. Pierwsze kroki stawiała w studium medycznym na kierunku dietetyka. Ukończyła wyższe studia na KWSPZ na kierunku dietetyka i ekologiczna żywność, liczne studia podyplomowe i kursy.

Do dziś prowadzi międzynarodowe projekty naukowe w Instytucie Biochemii Klinicznej UJ, w których jest dietetykiem. Doświadczenie zdobywała jako dietetyk kliniczny w szpitalu Jana Pawła II w Krakowie ,w licznych poradniach w tym Leczenia Otyłości oraz prywatnych gabinetach. Zajmuje się między innymi dietoterapią chorób (otyłością, insulinoopornością, cukrzycą, chorobami układu sercowo-naczyniowego, chorobami tarczycy, nowotworami, chorobami neurologicznymi, zaburzeniami odżywiania, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi) .

Dietetyka jest jej największą pasją i stara się nią zarażać swoich pacjentów, bo to jak się odżywiamy ma ogromny wpływ na to jak się czujemy. Nie tylko tworzy indywidualnie opracowane jadłospisy, lecz także koncentruję się na zmianie nawyków żywieniowych wszystkich swoich podopiecznych. Zaraża optymizmem, wolą walki i wiarą w osiągnięcie założonych wspólnie celów. Jeśli masz chęć podjęcia walki o swoje zdrowie, sylwetkę i wspaniałe samopoczucie to zachęcamy Cię do umówienia się na pierwszą wizytę. Nie odkładaj swojego zdrowia na później, zadbaj o nie już dzisiaj!

Przejdź do: Poradnia dietetyka

 

Umów wizytę
pl_PLPL
en_GBEN pl_PLPL